Isuzu Yedek Parça

Isuzu kamyonları kalitesi, güvenilirliği ve düşük işletme maliyeti ile bilinir. Isuzu Orijinal ve FleetValue Parçaları, kamyonunuzun en yüksek performansta çalışmasını ve yolda daha uzun süre kalmasını sağlamak için tasarlanmış ve üretilmiştir. Isuzu Orijinal Parçalarının kullanılması, Isuzu kamyon ürün hattı için özel olarak geliştirilen parçaları kullanarak zaman kaybını en aza indirmeye yardımcı olur.

Motor rektefiyelerde kullandığımız contalar Isuzu orijinal conta takımlardır. 

Isuzu Fren Ve Disk Balataları

 


Gün geçtikçe gelişen teknolojiyle sağlamlığından ödün vermeden daha da hafifleyen ve turbo destekli, verimli motorlarla giderek daha da yüksek bir performansa kavuşan Isuzular… İş performansa gelince hız ve ivmelenmenin dışında zamanı gelince durabilmeyi de düşünmek gerekir. Pasif güvenlik önlemlerinden en önemlisi olan fren sisteminin belki de en hayati parçaları olan fren balataları, taklitleri en yaygın parçalar arasında yer alması, bu açıdan bakıldığında gerçekten düşündürücü.


Yakıt Filtreleri

Yakıt içine karışmış olabilecek kir, pas, su ve diğer yabancı maddeler, yakıt sisteminin hayati organlarına ciddi zarar verebilecek etkilere sahiptir. Bu nedenle motora ulaşmadan, en küçük parçaya kadar filtrelenmeleri büyük önem taşır. Siz de gözünüz gibi baktığınız Isuzu’nuzun kalbi olan motoru korumak ve uzun kilometreler boyunca ilk günkü gibi size ve sevdiklerinize hizmet etmesini sağlamak istiyorsanız firmamıza geliniz.

Hava Filtreleri

Hassas bir şekilde ayarlanmış yakıt / hava karışımının, tork, beygir gücü ve diğer performans değerleri ile yakıt tüketimine doğrudan etkisi olduğu kadar, sessiz çalışma karakteri ve istenilen çalışma sıcaklığı gibi daha pek çok unsura etki eder. Özellikle Avrupa ülkelerine kıyasla çok daha tozlu olan Türkiye yollarında, erken tıkanan bir hava filtresi, değişen çalışma karakteri ve düşen performans değerlerinin uzun süre etkili olmasına neden olabilir. Motorun optimum yanma sağlayabilmesi ve periyodik bakımlar arasında stabil bir performansa sahip olabilmesi için uzun ömürlü ve yüksek kaliteli orijinal Isuzu yakıt filtrelerini tercih edin.

Yağ Filtreleri

Sınıfının en yüksek performansına ve verimlilik değerlerine sahip motorlarından olan Isuzu motorları, bu örnek değerlere ulaşabilmek için çok hassas ayarlarda ve yüksek basınç altında çalışmaktadır. Yüksek performans alabilen bu motorların, uzun ömürden feragat etmeksizin yüksek verim için ne kadar sıkıştırıldıkları açık… Bu tasarım harikası motorların tüm sürtünme yüzeylerinin korunması ve bu sayede uzun yıllar boyunca sorunsuz çalışmaları için etkin yağlamaya destek olan orijinal Isuzu yağ filtrelerinin önemini öğrenin.

Toz ve Polen Filtreleri

Toz ve hava kirliliği, büyük şehirlerin en büyük problemi. Buna bir de bahar aylarında ortaya çıkan polenler ve kötü kokular da eklenince, evinizin konforunda hazırlanmış Isuzu yolcu kabininde geçirdiğiniz zaman kabusa dönüşebilir. Neyse ki orijinal Isuzu toz ve polen filtreleri var. Nano teknoloji ile üretilen bu yüksek teknoloji ürünü filtreler, yaprak parçaları gibi büyük partiküllerden, mikroskobik alerjenlere kadar pek çok unsuru süzebilir. Üstelik aktif karbon katmanı sayesinde de kötü kokuları nötralize eder. Orijinal Isuzu toz ve polen filtreleri ile iyi yolculuklar!

 

 Klima kompresörü satış ve tamir işlerini garantili yapmaktayız.

 

Isuzu araçların marş dinamosu tamir, revizyon ve yeni satışlarını yapmaktayız.

Isuzu araçların şarj dinamosu tamir, revizyon ve yeni satışlarını yapmaktayız.

Isuzu araçların tüm radyatör çeşitleri mevcuttur.

Tüm ısuzu araçların turbo tamirleri ve satışlarını yapmaktayız.


Görüş şartlarının kötüleştiği atmosferik durumlarda ön camın temizliği, tehlikelerin erken fark edilmesi için çok önemlidir. Yüksek kaliteli kauçuklardan üretilen ve bu sayede yaz / kış yumuşaklığını koruyabilen orijinal Isuzu silecek süpürgeleri, uzun ömürleri ve sessiz çalışma karakterleri ile dikkat çekerken, tüm Isuzu modellerinde bulunan ve değişken silecek park yönü gibi akıllı silecek fonksiyonları hesaba katılarak özel olarak dizayn edilmiştir. 


Motorun hayati parçalarından biri olan V kayışların değişmesini yapmaktayız.


Zamanla defrome olan koltukların yenilenmesi ve tamir edilmesi işlerini yapmaktayız.